Painball

Odpowiednia mieszanka gier strategicznych, adrenaliny, filmu akcji i dobrego humoru w jednym! Paintball to wyzwanie dla każdego, kto marzył o zostaniu komandosem, policjantem czy filmowym bohaterem! Jest to doskonały sport połączony ze strategiczną grą, w której drużyny walczą o zwycięstwo przy pomocy pneumatycznych karabinków strzelających kulkami z kolorową farbą!
Niewiele gier na świecie wymaga tak doskonałej współpracy i podejmowania szybkich decyzji jak paintballowe rozgrywki, dlatego jest to tak niezwykle popularny sport wśród pracowników firm, wykorzystywany przez specjalistów w procesie integracji, budowania zespołu, wyłonieniu liderów grupy. Oprócz rozwoju kreatywnego myślenia i nauki pracy w zespole, to także idealny sposób na rozładowanie emocji i odreagowanie od codziennych stresów.

Paintball jest bardzo wszechstronnym sportem, który umożliwia rozgrywki wielu wariantach, ograniczonych jedynie wyobraźnią. Typowymi wariantami są dwie flagi, gdzie drużyny muszą zdobyć flagę z bazy przeciwnika, a także ochrona prezydenta, gdzie zadaniem jest transport i ochrona wybranej osoby, bądź kotek i myszka, gdzie przy ograniczonej liczbie kulek należy pokonać silnie uzbrojonego przeciwnika. Każdy ze scenariuszy wymaga odrębnego podejścia strategicznego!
Na paintball zapraszamy do specjalnie przygotowanego Extreme Dream Park w Łęgowie k. Gdańska, ale także zorganizujemy go w dowolnie wskazanej przez Państwa miejscowości. Najbardziej niezwykłym urządzeniem w naszej ofercie jest Mega Arena Speedballowa/Paintballowa! Jest to hala o powierzchni 450 m kwadratowych, nadmuchiwana, ze ścianami z siatki, którą możemy rozstawić w dowolnym miejscu. Jest to największa tego typu hala w Polsce! Mecze w niej są szybkie i emocjonujące, a przede wszystkim widowiskowe, gdyż nasza hala umożliwia przeprowadzenie meczy z udziałem publiczności! W Mega Arenie używamy dodatkowo niebrudzących kulek, a zatem nie ma potrzeby przebierania się w mundury, co jeszcze bardziej przyspiesza tempo rozgrywek!
Jako jedyna z niewielu w Polsce firma organizujemy także zimowe mecze paintballowe!