Zima

Z nami sezon trwa cały rok! Zgodnie z zasadą nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania, tworzymy niezapomniane imprezy w każdych warunkach pogodowych, nawet w zimę! Zapraszamy do skorzystania z tej pory roku w sposób wszystkim znany, taki jak: narty, snowboard czy skutery śnieżne, ale także w sposób niekonwencjonalny. W naszej propozycji znajdziecie Państwo wiele rzeczy wykraczających poza standardową zimową rozrywkę!
Zapraszamy na zimowy off-road naszymi samochodami: Hummerem H2, naszymi quadami, pojazdami side-by-side Can-Am Commander oraz zupełnie wyjątkowym pojazdem, jakim jest Monster Quad! Jest to potężny quad z zamontowanymi gąsienicami, który na śniegu jest znacznie sprawniejszy niż skutery śnieżne! Zimowe wyprawy w terenie zakończone ciepłą herbata lub grzanym winem przy ognisku, to niezapomniana przygoda! Dodatkowo, jako jedni z niewielu w Polsce oferujemy zimowy paintball na śniegu!
Bardziej wymagających zapraszamy na wyjazd zagraniczny. Narty i snowboard we Włoszech czy Francji to niezapomniane doznania i wspaniała przygoda. Oprócz standardowych zimowych aktywności zorganizujemy dla Państwa rajd samochodami po zamarzniętym jeziorze w Livigno bądź spartańską przygodę w Szwecji z zaprzęgami reniferów i budowaniem prawdziwego igloo!