EXTREME DREAM PARK

Extreme Dream Park w Łęgowie k. Gdańska to wyjątkowe miejsce, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych. Sześciohektarowy teren idealnie sprawdza się zarówno przy małych imprezach team-buildingowych jak i piknikach rodzinnych dla kilku tysięcy uczestników. To jedyne takie miejsce na północy Polski, które posiada jednocześnie specjalnie przygotowany tor off-roadowy dla quadów i innych pojazdów 4×4, około 150-metrowa utwardzoną rynnę dla zorby oraz teren do rozgrywek paintballowych i parku linowego.

Extreme Dream Park to także miejsce o bardzo dogodnym położeniu: 3 km od obwodnicy Trójmiasta i autostrady A1, 13 km od centrum Gdańska, blisko przystanku komunikacji miejskiej. Parking zapewnia przestrzeń dla około 200 samochodów. Miejsce zapewnia ciszę i odizolowanie od miejskiego zgiełku.
Park czynny przez cały rok jest otwarty zarówno na grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych. Po ekstremalnych atrakcjach, mogą Państwo skorzystać z grilla czy miejsca na ognisko, aby spędzić miły wieczór z przyjaciółmi.