Skuter SEA DOO SEARCH&RESCUE

Skuter SEA DOO SEARCH&RESCUE (SAR) – BRP dołozyło wszelkich starań, aby stworzyć idealny skuter wodny dla służb ratunkowych. Efektem tych prac jest najnowszy model SEA DOO SAR. Został on wyposażony w sztywne podwójne pływaki, dodatkowy wzmocniony przedni zderzak, dodatkową warstwę chroniącą kadłub, światła nawigacyjne oraz zestaw pozwalający pływać na płytkich wodach. Wszystkie te cechy składają się na skuter wodny, który jest w stanie pracować w najcięższych warunkach.

Impreza na wodzie będzie zabezpieczona przez ratownika WOPR na jedynym w Polsce skuterze wodnym SEA DOO SAR, który został specjalnie stworzony do ratownictwa morskiego.

Najlepszy akwen dla skutera SEA DOO SEARCH&RESCUE to: Zatoka Gdańska, Zalew Wiślany, Zalew Zegrzyński, Jezioro Jeziorak, Wielkie Jeziora Mazurskie, itp. Dzięki niewielkiemu zanurzeniu  rejsy tym skuterem możemy rozpocząć praktycznie z każdej plaży i mariny w całej Polsce i Chorwacji, ale porty macierzyste to Marina Gdańsk, Gdynia lub Sopot.

Dla naszych Klientów możemy skuter SEA DOO SAR dostarczyć w każde miejsce nad wodą, gdzie będzie organizowana impreza.

Jest to skuter nadający się idealnie na: ekskluzywne wyjazdy nagrodowe, eveny dla kluczowych klientów, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, pikniki firmowe, kawalerskie, panieńskie  i jako atrakcja po szkoleniu lub konferencji.