Dla dzieci

W naszej ofercie silny nacisk kładziemy na atrakcje dla dzieci, które przygotowane zostały ze szczególną dbałością. W naszym programie przewidzieliśmy elementy dobrane dla dzieci w każdym wieku, dbając o bezpieczeństwo, atrakcyjność, a także elementy edukacji poprzez zabawę. Nasza kadra instruktorska to w większości pedagodzy na co dzień pracujący z najmłodszymi.
Dla maluszków przygotowaliśmy edukacyjny plac zabaw z takimi atrakcjami jak tor przeszkód, domki, zjeżdżalnie, a także zajęcia plastyczne i tzw. matę edukacyjną, która w prosty lecz niezwykle atrakcyjny sposób sprawia, że fantastyczna zabawa jest też okazją do nauki. Kreatywność naszych instruktorów widać nie tylko w zabawach, ale także na pomalowanych buziach dzieciaków na stanowisku malowania twarzy!
W naszej ofercie prezentujemy także zestaw pneumatycznych zabawek, pieczołowicie dobranych przez naszą firmę. Maluszki zapraszamy na dmuchane place zabaw, suchy basen z kulkami, a tych nieco starszych na zjeżdżalnie, trampolinę, do bramki celnościowej, kuli waterball i wielu, wielu innych. Te kolorowe, wspaniale zabawki idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju pikniki, szkolne i przedszkolne imprezy, a także na urodziny, które możemy dodatkowo uatrakcyjnić pokazem sztucznych ogni!
Dla większych i mniejszych dzieci przygotowaliśmy coś zupełnie wyjątkowego- szkołę jazdy! Już najmłodsze pociechy mogą usiąść za kierownicą elektrycznych samochodzików lub elektrycznych pojazdów side-by-side, które w pełni bezpieczne zapewniają niezapomniane chwile zabawy! Dla nieco starszych quady na specjalnym mobilnym torze rajdowym oraz spalinowy side-by-side Polaris RZR 170!!!
Zapraszamy do wspólnego realizowania dziecięcych marzeń!