Motorowodna przygoda
na zatoce Gdańskiej

Woda to nasz żywioł. Jesteśmy liderami spośród wszystkich firm organizujących imprezy integracyjne na wodzie. Nasze wieloletnie doświadczenie dopełnia doskonała jakość sprzętu, który wybraliśmy spośród najlepszych światowych producentów, takich jak Sea Doo czy Nautica. Nasze łodzie motorowe i RIB-y to połączenie mocy i ekskluzywności. Skutery wodne, których używamy są podobne do tych, których używają zawodnicy motorowodnych mistrzostw świata!
Przygotowaliśmy dla Państwa jedyny w swoim rodzaju program imprezy na Zatoce Gdańskiej, która dostarcza nieporównywalnych z niczym emocji i zastrzyku czystej adrenaliny. W scenariuszu znajdzie się coś dla każdego uczestnika, bez względu na wiek czy zainteresowania.
Zaczniemy od podziwiania Trójmiasta i Półwyspu Helskiego od strony wody. Ta forma zwiedzania pozwala spojrzeć na Gdańsk, Sopot czy Gdynię z zupełnie innej perspektywy. Szczególnie imponująco prezentuje się gdańskie Stare Miasto czy hale Stoczni Gdańskiej z cumującymi przy niej gigantycznymi statkami. Podpłyniemy pod zabytkową Twierdzę Wisłoujście, zobaczymy umocnienia Westerplatte, a także tajemniczo wyglądające ruiny starej torpedowni u brzegów Gdyni. Jednak te i inne miejsca będą Państwo musieli odnaleźć sami za pomocą map, GPSów i przygotowanych przez nas zadań, które sprawią, że zabawa stanie się także wyzwaniem!
Celem naszej wyprawy będzie Mewia Rewa, czyli płycizna oddzielająca Zatokę Gdańską od Zatoki Puckiej. Mewia Rewa tworzy swoistą piaskową wyspę, przy której zaparkujemy skutery wodne i motorówki, by na środku Zatoki Gdańskiej posilić się grillowym obiadem. Na Mewiej Rewie czekać będą Państwa także dodatkowe atrakcje, takie jak kula zorbingowa na wodzie, Segwaye, a przede wszystkim cały zestaw wodnych zabawek holowanych za motorówką: dmuchane tuby, narty wodne, wakeboard, Sumo Tube i wiele innych… Pod okiem instruktorów będą Państwo mogli wziąć udział w szkoleniu jazdy na kneeboardzie bądź mononarcie, a także nauczyć się kilku tricków na skuterach wodnych!
Naszym priorytetem jest bezpieczna zabawa, dlatego wszelkie działania na wodzie odbywają się pod nadzorem ratowników WOPR. Uczestnicy otrzymują także kamizelki ratunkowe i pianki.