Piknik na plaży

Zorganizowanie pikniku rodzinnego nawet dla kilku tysięcy osób nie jest dla nas żadnym problemem. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą tego typu usług, tzn. nie tylko odpowiadamy za dostarczenie i obsługę profesjonalnego sprzętu, ale także przygotujemy dla Państwa reklamę i promocję wydarzenia.
Dla podniesienia prestiżu imprezy oprawimy ją w atrakcyjne hasło – nazwę, która na stałe zapadnie w pamięć uczestników pikniku, zaprojektujemy ciekawe logo, które zdobić będzie koszulki instruktorów, uczestników, balony i inne gadżety. Na Państwa życzenie stworzymy projekt plakatów, banerów i zaproszeń, a także specjalne Paszporty, które na pikniku będą pełniły funkcję informatora z mapką terenu oraz będą kartą umożliwiającą zbieranie punktów za uczestnictwo w poszczególnych atrakcjach. Imprezę możemy przeprowadzić w formie typowo rekreacyjnej oraz na zasadzie rywalizacji, podczas której uczestnicy zbierając punkty walczą o nagrodę.
Czy to plaża, las, boisko czy teren osiedla, przygotujemy Państwu obiad, np. catering grillowy, który świetnie się sprawdza na tego typu imprezach. Dla najmłodszych przygotujemy maszynę do waty cukrowej, popcornu, czy stoisko z naleśnikami. Dysponujemy także zapleczem ław i stołów, organizujemy ochronę obiektu, służbę medyczną, a dla matek z dzieckiem specjalnie wyposażony namiot. Specjalnie pod Państwa gusta dobierzemy także zespół muzyczny i DJ’a, którzy zapewnią muzyczną oprawę imprezy.
Nasze atrakcje to niepowtarzalne urządzenia pneumatyczne, takie jak Mega Arena Speedballowa/Paintballowa, minihopodrom, symulator rodeo, a także niezwykłe pojazdy Segwaye czy trenażer lotów i wiele innych. Jeśli piknik odbywa się nad wodą, zapewniamy wyjątkowy sprzęt motorowodny i wszelakie zabawki z nim związane: dmuchane tuby, narty wodne, wakeboarding i inne! Tego nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej! Każdy, duży czy mały, znajdzie coś dla siebie, a my zapewnimy nie tylko doskonałą, ale i bezpieczną zabawę.