Team - Building

Team-building to nie tylko świetna forma spędzenia czasu, ale przede wszystkim inwestycja w Państwa firmę! Poprzez wspólną zabawę, gry i zdania, które wymagają zaangażowania zarówno fizycznego jak i intelektualnego, Państwa pracownicy przełamują bariery, budują więzi, uczą się współpracy na zupełnie nowym polu działania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg scenariuszy team-buildingowych, które opierają się na podstawowym założeniu: wiele osób – wspólny cel. Uczestnicy zostają podzieleni na grupy, a ich zadaniem jest zdobycie wszystkich elementów potrzebnych… np. do przygotowania kolacji. Każda grupa musi zdobyć jeden element, bez którego kolacja nie jest możliwa: rozpałka, grill, mięso, pieczywo, napoje, węgiel, ławki, etc. W ten sposób każda grupa musi zdobyć określony cel, by zadanie zostało w całości ukończone.

 

Zadania wymagają jednak ścisłej współpracy i koordynacji, jak np.: skonstruowanie odpowiedniej tratwy, aby przetransportować quada na drugi brzeg jeziora, czasem trzeba skonstruować odpowiednią konstrukcję z lin i bloczków, aby ściągnąć zawieszone na drzewach ławki, podczas gdy kolejna grupa przy pomocy zestawu do nurkowania i skuterów podwodnych musi wyłowić zatopioną skrzynię z napojami, itp. Tutaj nie ma czasu na popełnienie błędu, bo liczy się każda sekunda, a każdy błąd może kosztować utratę zwycięstwa.

 

Na rozpoczęcie i podsumowanie zadań przeprowadzimy dla Państwa część teoretyczną, podczas której wspólnie omówimy takie zagadnienia jak więzi międzyludzkie, typy osobowości, role w grupie i inne tematy związane z psychologicznymi i socjologicznymi aspektami team-buildingu.
Nasza firma kładzie nacisk na niepowtarzalność i oryginalność zadań team-buildingowych, tworzy nową jakość, która wyznacza standardy w naszej branży. Zadania, które jeszcze do niedawna były najbardziej popularne, dla nas są daleką przeszłością. Nieograniczone możliwości naszej firmy tworzy niezawodna mieszanka fantazji i doskonałego sprzętu.Zapraszamy do wspólnego zaplanowania eventu, dzięki któremu Państwa firma zdobędzie rozgłos, prestiż, a przede wszystkim nowych klientów! Zapewnimy odpowiedni sprzęt, zaproponujemy sposób, w jaki wykorzystać go najbardziej efektywnie i zrealizujemy akcję promocyjną na miarę XXI wieku!