Wieczory tematyczne

Idealnym dopełnieniem aktywnego dnia jest odpowiednio zagospodarowany wieczór, który sprawi, że wspaniała zabawa będzie trwać do samego rana. Przygotujemy dla Państwa odpowiednią lokalizację, dobierzemy menu pod Państwa gusta, zapewnimy dobrą muzykę, scenografię, ale przede wszystkim zadbamy o odpowiednią oprawę tematyczną! Wieczorne zabawy możecie wybrać Państwo z naszych gotowych scenariuszy, bądź zaproponować temat, do którego przygotujemy specjalną indywidualną ofertę, by stworzyć niepowtarzalną imprezę!
Bogaty zestaw imprez sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wspólnie z Chukiem Norrisem przeniesiecie się Państwo na Dziki Zachód, gdzie mistrz ciosów z półobrotu sprawdzi, kto jest prawdziwym cowboyem, a kto jedynie żółtodziobem nie potrafiącym utrzymać się na szarżującym byku.
Elegancki wieczór pełen splendoru i luksusu dostarczy Wieczór Filmowy. Ta niecodzienna impreza rozpocznie się od krótkiego wykładu na temat realizacji filmu, a następnie przeniesiecie się Państwo na prawdziwy plan filmowy, gdzie przy asyście doświadczonych reżyserów zrealizujecie własną etiudę filmową. Po pracy na planie, jak przystało na gwiazdy, wytworny bankiet, podczas którego odbędzie się wręczanie Oscarów.
Jeśli jednak luksus i błysk fleszy jest czymś, od czego chcą Państwo odpocząć, to zapraszamy na przeciwległy biegun tematyczny, na imprezę Dresy i Adidasy. Dresowe spodnie, bluza z kapturem, utlenione włosy na żel, na szerokim karku gruby łańcuch – każdy z nas nie raz, szczególnie pośród miejskich blokowisk, spotkał się z takim przedstawicielem klubu miłośników odzieży sportowej i złotej biżuterii. Charakterystyczna gwara, oszczędna elokwencja i subtelna aktywność intelektualna to cechy charakterystyczne tzw. Dresiarzy. Impreza w tym stylu to niezapomniane przeżycie, intelektualne katharsis, wspaniała zabawa i wypoczynek od codziennych wysiłków.
Na każdy wieczór przewidzieliśmy liczne atrakcje i konkursy (np. wyjątkowe karaoke z użyciem…
helu ), pokazy barmańskie, taneczne, zespoły muzyczne i wiele innych elementów niezbędnych do doskonałej szampańskiej zabawy!