Off - road

W samochodach terenowych drzemie niesamowita siła i nie mamy na myśli tylko moc silnika, ale przede wszystkim moc, z jaką off-roadowe rajdy budzą marzenia i pragnienia każdego kierowcy bez wyjątku. Napęd 4×4, radzący sobie z każdą terenową przeszkodą, daje poczucie prawdziwej, nieokiełznanej wolności. Rajdy terenowe to przede wszystkim ucieczka od codziennego garnituru i krawatu, które podczas imprezy ustępują wojskowym uniformom, a im więcej na nich błota, tym więcej radości. Off-road to także wspaniały i niekonwencjonalny sposób zwiedzania, podczas którego często znane okolice nabierają zupełnie innego wymiaru z perspektywy bezdroży.
W naszym garażu czekają na Państwa pojazdy terenowe z najwyższej półki. Hummer H2 jest rozwiązaniem idealnym. Jego kanciaste kształty i hektolitry chromu na karoserii skrywają luksusowe wnętrze ze skórzaną tapicerką, które zapewnia maksimum wygody na każdego rodzaju drodze, a zwinność tego 3-tonowego kolosa wprawia w osłupienie. Niekwestionowaną legendą off-roadu jest Land Rover Discovery, który na swoje miano zapracował podczas słynnych Camel Trophy i do dziś daje odczuwać za kierownicą smak prawdziwej przygody.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także najwyższej klasy quady marek Honda i Yamaha, które łączą moc, wygodę i niezawodność w jednym. Te niesamowite czterokołowce stawiają czoła nawet bagnom i rozlewiskom, stromym podjazdom i zaśnieżonym polom.
Perłą naszego off-roadowego zaplecza są pojazdy Side-by-side marki Can-Am. Jest to absolutna nowość na rynku, którą oferujemy Państwu jako jedyna firma w Polsce. Modele Commander 1000 i Commander 800 to fascynujące spotkanie wspaniałego futurystycznego designu z zawrotną mocą silnika, które satysfakcjonuje już od pierwszego przekręcenia kluczyka, a emocje rosną w miarę przejechanych kilometrów – nie ważne czy do przodu, w dół czy w górę!
Zapraszamy także na zimowy off-road po zamarzniętych alpejskich jeziorach i w krajach Skandynawii!